Obsah

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Typ: ostatní
3. místo v družstvech a 1. místo v soutěži jednotlivců. gratulujeme

Žáci 5. třídy naší školy se ve čtvrtek 12.5.2022 zúčastnili dopravní soutěže mladých cyklistů v Rokycanech. Soutěž se skládá z teoretické části - pravidel silničního provozu na pozemních komunikacích formou testu a také z praktické části - jízdy zručnosti na jízdním kole, jízdy na dopravním hřišti a ověřením znalostí a dovedností při poskytování první pomoci zraněných. Několika týdenní příprava a trénování ve škole přineslo své ovoce a naše škola se umístila na krásném 3. místě a v kategorii jednotlivců dokonce naše žákyně obsadila zlatou příčku. Zúčastněným děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

 


Vytvořeno: 20. 5. 2022
Poslední aktualizace: 28. 5. 2022 19:40
Autor: Správce Webu