Obsah

Základní škola DOBŘÍV, okres Rokycany

Vzdělávací program školy

"Neučíme se pro školu, ale pro život" (Seneca ml.)

Škola vychází ze zásad a cílů stanovených školským zákonem. Dává si za úkol vytvářet pro žáky bezpečné prostředí pro jejich všestranný rozvoj a společnými postupy podporovat u žáků získávání kompetencí uplatnitelných v životě s ohledem na individualitu, kterou díky malému počtu dětí můžeme dobře podchytit. Chceme využít s spojení jednotlivých ročníků ve třídách k rozvoji sociálního cítění a chování, k adekvátní komunikaci mezi dětmi a získávání celistvého pohledu na okolní svět.

Číst dále

Aktuality

01.06.2023

4. den školy v přírodě 1

4. den školy v přírodě

Hned po budíčku nás čekala každodenní rozcvička. Dopoledne jsme pokračovali v deníčku, ale hned potom jsme vyrazili do cukrárny. Je totiž Den dětí a tak nás čekala sladká odměna (úžasný pohár) v místní cukrárně. Po obědě jsme šli na místní hřiště, kde pořádají ukázky a soutěže

Detail

01.06.2023

3. den školy v přírodě 1

3. den školy v přírodě

Dnešní den byl pořádný fofr, ale moc jsme si ho užili. Po snídani jsme napsali pár vět do deníčku a šlí jsme do místní základní školy. Je mnohem větší než naše. Tam jsme se jednu hodinu "učili" s místními vrstevníky a prohlédli jsme si školu.

Detail

30.05.2023

2. den školy v přírodě a závěr 1. dne 1

2. den školy v přírodě a závěr 1. dne

V pondělí po večeři jsme dostali barevné kšiltovky podle tříd, tak jsme si je pěkně vyzdobili. Na závěr jsme se ještě učili line dance a unavený šli do pelechů. Dnes jsme psali dopisy rodičům a deníčky. Také jsme stihli návštěvu infocentra. Po obědě a poledním klidu jsme vyrazili na stopovačku.

Detail

29.05.2023

1. den školy v přírodě

1. den školy v přírodě

Tak jsem vyrazili na školu v přírodě. Cesta vlakem nás moc bavila a na ubytování do penzionu Diana bylo jenom kousek. Dopoledne jsme se ubytovali, šli si prohlédnout okolí a rozdělili se do družstev. Pak nás čekal oběd a polední klid. Odpoledne jsme vyrazili křížovou cestou k Belvederu.

Detail

Fotogalerie

01.06.2023

Škola v přírodě 2

Škola v přírodě 2

.

Detail

30.05.2023

Škola v přírodě

Škola v přírodě

.

Detail

02.05.2023

Farma Milínov

Farma Milínov

.

Detail