Zapojení do projektů

HRAVĚ ŽIJ ZDRAVĚ - PROJEKT O SPRÁVNÉ VÝŽIVĚ

Cíl internetového kurzu

Cílem internetového kurzu Hravě žij zdravě 2012 je vzdělávat žáky základních škol v oblasti zdravého životního stylu. Internetový kurz umožňuje pomocí moderních vzdělávacích postupů předávat účastníkovi teoretické i praktické poznatky z oblasti výživy, pohybové aktivity, pitného režimu i duševní hygieny. Cílem kurzu není předávat poznatky o hubnutí, tj. účastník zde nenalezne žádné návody na redukční diety, potravinové doplňky nebo jiné přípravky či přístroje určené pro podporu redukčního režimu.

Organizátorem internetového kurzu Hravě žij zdravě 20xx (dále také jen „internetový kurz“) je Česká technologická platforma pro potraviny Potravinářské komory České republiky, IČ: 63110652, (dále jen “organizátor“).
Internetový kurz v nesoutěžní části probíhá na stránkách www.soutez.hravezijzdrave.cz (dále jen “internetové stránky“).

Internetový kurz je určen primárně žákům základních škol, ale zúčastnit se ho může nesoutěžně kdokoliv., primárně je určen pro žáky 5. ročníků.

logo foto