třída

4. třída ,14 dětí,pod vedením Mgr. Kateřiny Peškové pokračuje již třetím rokem. Letní prázdniny utekly všem jako voda… Třída se sešla plná zážitků a dojmů, které jsme svým spolužákům sdělovali a třeba je i malovali. Do učení jsme se pustili, opakujeme vše a zvykáme si zase na školní režim. Když nám to sluníčko ještě dovolilo, přesunuli jsme výuku ven. Byli jsme malovat Hamr a jeho okolí, vyrazili jsme pohybové hrát hry na louku u Hamru a poznávali naše okolí. Máme nové předměty přírodovědu a vlastivědu, ve kterých se dozvídám spoustu zajímavých věcí. Například, jak na našem území žili pravěcí lovci. Jak vypadali, jak žili, co tvořili. Čeká nás spoustu zajímavých věcí, do kterých se s chutí pustíme.

Naše třída třídička

to je prima partička.

Na výpravu vyrazíme,

nové věci poznat máme.