Začátek školního roku 2019/2020

Začátek školního roku 2019/2020 1 Úvodní informace
Vážení rodiče, blíží se nám začátek školního roku. Ráda bych vás informovala o změnách u nás ve škole. 30.7. jsem uspěla v konkurzu na ředitelku školy. Budu učit 1. a 2. třídu spojenou, 3. třídu bude vyučovat nová kolegyně Jitka Zíbarová, 4. třídu kolegyně Katka Pešková, 5. třídu staronová kolegyně Pavla Hrádková. Družinu povede dále Bohunka Nodžáková s novou posilou na frekventované časy - Gábina Vnoučková, která si zvyšuje kvalifikaci na Vyšší pedagogické škole v Berouně.
2. září se sejdeme všichni v tělocvičně, kde se hromadně přivítáme, poté odejdeme do tříd, kde si paní učitelky s dětmi i s vámi rodiči popovídají o dalším školním roce. Paní družinářky si  obejdou děti s přihláškami na oběd a do družiny - hlavně 1.třídu. Předpokládaný konec v 9 hodin, družina ani stravování 2.9. nefunguje.

Od 3.9. od 6hodin ranní i odpolední družina. Přihlášení strávníci již budou mít oběd.Konec výuky v úterý 1.třída v 10 hodin po svačince - buď si rodiče přijdete nebo dítě již zůstane ve družině. Ostatní třídy konec výuky v 11 40, oběd, družina nebo odchod domů - viz školní řád družiny ( případně otázek prosím kontaktujte paní družinářku).
Od středy 2., 3., 4. a 5. třída výuka podle rozvrhu. Prvňáčci budou mít ve středu 3 vyučovací hodiny, konec výuky v 10 45, buď si je vyzvednete nebo zůstavají ve družině. A od čtvrtka jedeme v 1.třídě naplno podle rozvrhu.

Školní pomůcky a potřeby si děti přinesou v průběhu prvního týdne, z důvodů personálních změn může dojít i ke změně potřeb pro daný ročník. Paní učitelky si své požadavky vyřeší během prvního týdne s dětmi - seznam pomůcek.
Pracovní sešity již máme objednané. Děti dostanou i balíček sešitů pro daný ročník, vy nemusíte žádné kupovat. Obaly je dobré nakoupit, až budete mít doma sešity a učebnice, kvůli rozměrům.

Upravujeme webové stránky, na nich poté najdete kromě jiného i kontakty na jednotlivé paní učitelky.

Prosíme děti, které by chtěly 2. září přivítat básničkou, ať se přijdou ve středu 28.8. v 10 hodin podívat do školy, dám jim básničku k naučení domů.

Na první školní den jsem pozvala profesionální fotografku, která nafotí první školní den - přivítání v tělocvičně i první okamžiky v lavicích. Pro prvňáčky nabízí společné foto s rodiči v lavici, třeba i se Slabikářem😀. V tom případě se pobyt v 1.třídě trochu protáhne. Alespoň bude čas zodpovědět vaše otázky k 1.třídě.

V případě otázek, prosím, pište na tento email nebo volejte na můj telefon 737 723 826.
Těším se na spolupráci ve školním roce 2019/2020 ve škole i mimo ni

Mgr. Lenka Hanzlíková