Nevíte jak dostat děti v době koronaviru ven do přírody?

Nevíte jak dostat děti v době koronaviru ven do přírody?   1 Motivaci a cíl výletů najdete pomocí dvou her Geocaching a Horobraní. Obě hry mají i online aplikaci.

1. - Geocaching

pro tuto hru je potřeba se zaregistrovat na Goecaching.com (lze nastavit čeština). Nemusí se nic platit, ale placená verze je samozřejmě lepší (stojí zhruba 800,- Kč na rok). Mobilní aplikace Geocaching funguje dobře pouze při zaplacení. V případě, že nechcete platit, doporučuji aplikaci C:geo. Více informací o hře se dozvíte na stránkách GeoWiki.

Odkaz ZDE

2. - Horobraní

pro tuto hru se musíte také zaregistrovat, ale je v češtině. Pokud se chcete zúčastnit soutěží a dalších benefitů, je potřeba zaplatit členství (od 100,- Kč za rok), ale funguje i úplně zadarmo.

Odkaz ZDE

Vytvořeno: 23. 2. 2021