Základní škola DOBŘÍV, okres Rokycany

Vzdělávací program školy

"Neučíme se pro školu, ale pro život" (Seneca ml.)

Škola vychází ze zásad a cílů stanovených školským zákonem. Dává si za úkol vytvářet pro žáky bezpečné prostředí pro jejich všestranný rozvoj a společnými postupy podporovat u žáků získávání kompetencí uplatnitelných v životě s ohledem na individualitu, kterou díky malému počtu dětí můžeme dobře podchytit. Chceme využít s spojení jednotlivých ročníků ve třídách k rozvoji sociálního cítění a chování, k adekvátní komunikaci mezi dětmi a získávání celistvého pohledu na okolní svět.

Číst dále

30.07.2021

Poděkování

Děkujeme paní Šandorkové, mamince Jiříka Vondráška, za zkrášlení školních oken květinami a starost o ně.

29.07.2021

V pondělí 26.7. 2021 v dobřívské škole začal Letní kemp "Cestou do přírody" za podpory AŠSK a MŠMT.  1

Děti poznávají zajímavosti z okolí svého bydliště a života lesních zvířat. Také zažívají sportovní zážitky i našich sportovců a seznamují se s myšlenkou olympismu. Některé sporty přímo zkoušejí na školní zahradě

26.07.2021